Akademia Przedszkolaka ABC - Przedszkole Złotokłos - Przedszkole w Złotokłosie

Przedszkole ABC w Złotokłosie to przepiękne, nowoczesne i bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka.Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

OVERVIEW

The web page przedszkoleabc-zlotoklos.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have examined eight pages inside the domain przedszkoleabc-zlotoklos.pl and found one website referencing przedszkoleabc-zlotoklos.pl. I detected one social networking sites enjoyed by this website.

PRZEDSZKOLEABC-ZLOTOKLOS.PL TRAFFIC

The web page przedszkoleabc-zlotoklos.pl has seen a alternation amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkoleabc-zlotoklos.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleabc-zlotoklos.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleabc-zlotoklos.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEABC-ZLOTOKLOS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleabc-zlotoklos.pl Mobile Screenshot of przedszkoleabc-zlotoklos.pl Tablet Screenshot of przedszkoleabc-zlotoklos.pl

PRZEDSZKOLEABC-ZLOTOKLOS.PL SERVER

Our parsers identified that the main page on przedszkoleabc-zlotoklos.pl took one thousand one hundred and twenty-five milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so our crawlers consider przedszkoleabc-zlotoklos.pl not secure.
188.116.19.194

We caught that this domain is implementing the LiteSpeed server.

Akademia Przedszkolaka ABC - Przedszkole Złotokłos - Przedszkole w Złotokłosie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page przedszkoleabc-zlotoklos.pl had the following on the site, "Serdecznie witamy na stronie Publicznego Przedszkola ABC w Złotokłosie." We saw that the webpage said " Najlepiej przygotujemy Twoje Dziecko do osiągnięcia sukcesów w szkole." It also said " W Złotokłosie działa na podstawie wpisu do Ewidencji Placówek Publicznych Gminy Piaseczno. Nadzór nad placówką sprawuje Mazowiecki Kurator Oświatowy. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat oraz realizujemy dla 6-latków obowiązek przedszkolny. O wyjątkowości Przedszkola ABC w Złotokłosie świadczą między innymi." The header had przedszkole as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by złotokłos, abc, and sztaszica which isn't as urgent as przedszkole. The other words przedszkoleabc-zlotoklos.pl used was maluchy. dzieci is included but could not be viewed by web engines.

ANALYZE SUBSEQUENT DOMAINS

Strona główna - Przedszkole prywatne ABC Wrocław, Krzyki

Przedszkole prywatne ABC Wrocław, Krzyki. Witaj w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku ABC. Co najbardziej lubisz tutaj robić? Uwielbiam malować, malowanie jest takie super i fajne i ekstra. 1000 m2 i duży plac zabaw. Bogata oferta zajęć i zabaw. W godzinach porannych dzieci uczestniczą w swobodnych zabawach i grac.

przedszkoleabc.pl

Już od 1 września 2015. Wakacyjne podróże międzykontynentalne - Ameryka Południowa. W wakacyjnym tygodniu sierpnia będziemy podróżować po Ameryce Południowej. Wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową na Piknik w Runowie. 2015 wybieramy się na przejażdżkę Piaseczyńską Kolejką Wąskotorówką oraz na piknik połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek na ogniu.

Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży

Wolnostojący, piękny budynek z ogrodem. Lokalizacja przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Dobrze oświetlone i wyposażone sale zajęć. Zapraszamy rodziców, poszukujących przedszkola, oferującego intensywny program terapeutyczno-edukacyjny, śmiech, duże pokłady energii i ciepłą, domową atmosferę.

Przedszkole ALA Poznań Łódź

Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

Your browser does not support the audio element. Przejdź do strony Fundacja Krystyny Rudkowskiej. Nowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lat. Witryna Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne jest dumnie wspierana przez WordPressa.